`

Aktualności

Aktualności 5 kwietnia 2017 wyświetleń: 2858

Ósma edycja

Po raz ósmy odbędzie się w całej Polsce w Wielkim Tygodniu akcja duszpasterska NOC KONFESJONAŁÓW. Jej adresatami są wszyscy, którzy z różnych przyczyn nie mogli skorzystać ze zwyczajnych okazji wielkopostnych do przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania. Jest to forma pomocy ludziom mocno wciągniętym w wir codziennych obowiązków, pacy zawodowej, powracającym do kraju na święta emigrantom oraz ludziom żyjącym na pograniczu wiary i niewiary. 

W roku duszpasterskim, którego hasło brzmi: „Idźcie i głoście“ jest to również świadectwo gotowości do służby tym, którzy przeoczyli szansę daną podczas rekolekcji parafialnych czy spowiedzi wielkopostnych, a decyzję na skorzystanie z sakramentu odłożyli na sam koniec.
 
Akcja polega na  zorganizowaniu dodatkowej wieczornej spowiedzi przynajmniej  do północy w Wielki Czwartek lub Wielki Piątek. Zapraszamy wszystkie chętne parafie i wspólnoty zakonne chcące dołączyć do tegorocznej Nocy Konfesjonałów. Prosimy o zgłoszenie się do akcji poprzez rejestrację w portalu nockonfesjonalow.pl, telefonicznie lub drogą mailową. W zgłoszeniu proszę podać: nazwę i adres kościoła, datę i godziny wieczornych spowiedzi oraz imię 
i nazwisko księdza koordynującego akcję na terenie parafii.
 
Portal nockonfesjonalow.pl z założenia ma służyć osobom potrzebującym duchowego wsparcia. Został dostosowany dla urządzeń mobilnych, umożliwia szybkie wyszukanie najbliższego kościoła z możliwością wyznaczenia trasy na mapie, prezentuje informacje o kościołach akcji, godziny spowiedzi,  pozwala pobrać rachunek sumienia oraz informacje pomagające w przygotowaniu się do sakramentu spowiedzi.
 
 
 
ks. Grzegorz Adamski
Koordynator Nocy Konfesjonałów
 
 
W razie dodatkowych pytań  proszę o kontakt na adres: kontakt@nockonfesjonalow.pl 
lub telefonicznie pod nr tel. 507 025 845
 
aktualizowano: 2017-04-05
Wszystkich rekordów:
a

Akcja społeczna NOC KONFESJONAŁÓW

2010 - 2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Wsparcie "Nocy Konfesjonałów"

BOŚ BANK: 76 1540 1085 2098 9144 6596 0001

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne